Frontline Commando Survivor Killer 3D

Ücretsiz Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - Ücretsiz
  • Boyut 117.38MB
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici RLA Secret Solutions

Frontline Commando Survivor Killer 3D indir. indir kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Bu oyun size düşmanlara karşı gerçekçi ve aksiyon dolu bir savaş sunmayı amaçlamaktadır. Düşmanlarınızı öldürerek ve karşı saldırılara karşı savunarak kendinizi korumalı, müdahalede bulunarak işgali ortadan kaldırmalısınız. Hızlı ve dikkatli hareket etmeniz bu oyunda en gerekli şey. Düşmanlarının seni vurması için onlara karşı koymalısın. Çünkü vurulursanız sağlığınız kötüye gidecek ve ölünce savaşı kaybedeceksiniz.

Bu oyun hikaye şeklinde ilerler. İlk olarak bölgeniz düşmanlarınız tarafından işgal edilir ve üstün yeteneklerinizle onlara karşı koymak için tek başınasınız. Ve maalesef arazi çorak. Bu arazide düşmanlarınızı bulmak için radar navigasyonunu kullanmalısnız. Ve kendinize çok dikkat etmeli vurulmamak için özen göstermelisiniz. Düz bir ovada düşman sınır çizgisine girmek üzeresiniz ve sadece doğru strateji ile zihin planının sizi kurtaracağını unutmayın. Orman alanı kampından son çıkışa kadar hizmet vermelisiniz. bu kampta düşmanlarını bul ve düşmanlarını kamplarında yen. Bu oyunda düşman hedeflerini yok etmek ve düşmanların bölgedeki stratejik pozisyonlarını işgal etmesini engellemek için her aşamada farklı görevlerle görevlendirildiniz. Yani stratejinizi her göreve göre yapın. Ve bu yörünge fizik simülasyonunun tadını çıkarmaya hazır olun. Bu da oyunun çoklu misyonlara sahip olduğunu gösteren bir özelliktir.

Bu oyunda 2 ortam var.
1) Çöl Bölgesi: Üç stunnig seviyesine sahip olmak
2) Orman Alanı: Dört Çarpıcı Seviye


Bu oyunda bir çok seviye vardır.Bu seviyeler düşmanı kışlalarından sökmek için gerekli olacak seviyelerdir.
Cesur bir şekilde dehşet dolu meydan okumaya hazır mısınız?
Düşman üssündeki kamplarda, çöl ve ormanlık alanlarda meydan okuyacaksınız. Bıçağa ve Ak47 silaha sahipsin. Ayrıca öldürdüğünüz düşmanların da silahlarını alabilirsiniz. Bu inanılmaz oyuna hazır mısınız? Bu tamamen 3D gerçekçi First person shooter oyunu, sonsuz ve kesintisiz savaş görevini deneyin.


Tüyolar:
- Doğru amaç için yakınlaştırma düğmesini kullanın ve hedef düşmana zum yapın.
- Düşmanları vurmak için ateş düğmesini kullanman yeterli
- Atlamak için Jump butonunu kullanın.
- Silah almak için Pick butonunu kullanın.
- Silahları yeniden yükleme için yeniden yükle düğmesini kullanın.

Yaklaşık 117 MB büyüklüğünde olan bu oyun hem sizi çok eğlendirecek hem de aksiyon dolu anlar yaşatacak. Eğer heyecanlı oyunları seviyorsanız bu oyunu mutlaka indirmeli ve hemen oynamaya başlamalısınız. Bağımlılık yaratabilecek bir oyundur. Oyun içerisinde tüyolarda verilmiş olup hikayeleştirilmiş bir kurguya sahiptir. Olay örgüsünü takip et ve hem kendini hem de araziyi koru. Silahlarını doğru kullan ve öldürdüğün düşmanlarının da silahlarını ele geçir. Cesur ol bu oyunu kazan.Unutma bu oyunda hızlı ve dikkatli olan en önemli şeylerden biri.

Oyunun özellikleri:
-Çöl ve orman arazileri için 3D grafik
-Doğru çekim için en iyi tüfek ve keskin nişancı tüfeği
-Askeri temalı kaliteli Ordu Kullanıcı Arayüzü (UI).
-Ateş ve oyun müziğinin doğal sesleri seni bekliyor.

Frontline Commando Survivor Killer 3D indir